Small Y (1.2.3) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Block
el: Μπλοκ

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Hours
el: Ώρες

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Available menus
el: Διαθέσιμα μενού

en: Asc
el: Αύξ
