Small Y (1.2.3) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Block
eu: Blokea

en: Number of rows
eu: Errenkada kopurua

en: Items
eu: Elementuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Hours
eu: Orduak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Page Not Found
eu: Orria ez da antzeman

en: Available menus
eu: Menu erabilgarriak

en: Asc
eu: Goraka
