Small Y (1.2.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Block
hr: Blok

en: Items
hr: Stavke

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Available menus
hr: Dostupni izbornici

en: Asc
hr: Uzlazno
