Small Y (1.2.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Block
hy: Բլոկ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: Available menus
hy: Հասանելի մենյուներ
