Small Y (1.2.3) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Number of columns
it: Numero di colonne

en: Block
it: Blocco

en: Items
it: Elementi

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Hours
it: Ore

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Offset
it: Scostamento

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Available menus
it: Menu disponibili

en: Image alignment
it: Allineamento immagine
