Small Y (1.2.3) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Layout
ja: レイアウト

en: Number of columns
ja: カラム数

en: Block
ja: ブロック

en: Number of rows
ja: 行数

en: Items
ja: アイテム

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Search results
ja: 検索結果

en: Hours
ja: 時

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Keyword
ja: キーワード

en: Offset
ja: オフセット

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Available menus
ja: 利用可能なメニュー

en: Asc
ja: 昇順
