Small Y (1.2.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Block
ne: ब्लक

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन
