Small Y (1.2.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
