Small Y (1.2.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Block
sq: Bllokuar

en: Items
sq: Elementët

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit
