Small Y (2.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Search
am: ፈልግ

en: Default
am: ነባሪ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ
