Small Y (2.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Layout
et: Paigutus

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Block
et: Plokk

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Items
et: Kirjed

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Offset
et: Nihe

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: Asc
et: Kasvav
