Small Y (2.0.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Layout
ro: Prezentare

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: Block
ro: Bloc

en: Items
ro: Articole

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Offset
ro: Decalaj

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Available menus
ro: Meniuri disponibile

en: Asc
ro: Ascendent
