Small Y (2.0.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Block
fi: Lohko

en: Number of rows
fi: Rivien määrä

en: Items
fi: Aiheet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Hours
fi: Tunnit

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Available menus
fi: Käytettävissä olevat valikot

en: Classic
fi: Klassinen
