Small Y (2.0.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Number of rows
sv: Antal rader

en: Items
sv: Poster

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Hours
sv: Timmar

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Offset
sv: Kompensera

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Available menus
sv: Tillgängliga menyer

en: Image alignment
sv: Position av bild

en: Asc
sv: Stigande
