Small Y (2.0.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Block
hu: Blokk

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Items
hu: Tételek

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Search results
hu: Keresési eredmények

en: Hours
hu: Órák

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Offset
hu: Eltolás

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Available menus
hu: Elérhető menük

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Asc
hu: Növ

en: Load More
hu: Továbbiak betöltése
