Small Y (2.0.2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Layout
ru: Макет

en: Number of columns
ru: Количество столбцов

en: Block
ru: Блок

en: Number of rows
ru: Количество позиций

en: Items
ru: Элементы

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Hours
ru: Часы

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Offset
ru: Пропустить

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Available menus
ru: Доступные меню

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Load More
ru: Загрузить ещё
