Small Y (2.0.2) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Description
ms: Huraian

en: Tags
ms: Tag

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Number of columns
ms: Bilangan lajur

en: Block
ms: Blok

en: Items
ms: Item-item

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Search results
ms: Keputusan carian

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Available menus
ms: Menu-menu tersedia ada.

en: Asc
ms: Menaik
