Web Service Data (2.0.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Key
ps: کيلی

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Add a new field
ps: نوی ډګر زیاتول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
