Web Service Data (2.0.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path
sq: Pozicioni

en: About
sq: Informacione

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: - Select a field type -
sq: - Zgjidh llojin e fushës -
