Web Service Data (2.0.1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Username
da: Brugernavn

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Filename
da: Filnavn

en: Options
da: Valg

en: Method
da: Metode

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Key
da: Nøgle

en: Tokens
da: Symboler

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Add a new field
da: Tilføj et nyt felt

en: Interface language
da: Grænsefladesprog

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: - Select a field type -
da: - Vælg en felttype -

en: There was a problem creating field %label: @message
da: Der opstod et problem under oprettelse af feltet %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
da: Et unikt systemnavn som indeholder bogstaver, tal og understregninger.

en: Entity language
da: Entity-sprog
