Web Service Data (2.0.1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Key
ku: کلیل

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە

en: - Select a field type -
ku: - هەڵبژاردنی جۆری خانە -
