Web Service Data (2.0.1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: None
oc: Pas cap

en: Response
oc: Responsa

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Method
oc: Metòde

en: Key
oc: Clau

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: - Select a field type -
oc: - Seleccionatz un tipe de camp -
