Web Service Data (3.0.0) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: None
fa: هیچ

en: Response
fa: پاسخ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Method
fa: روش

en: Key
fa: کلید

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Add a new field
fa: افزودن یک فیلد جدید

en: Interface language
fa: زبان رابط

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Data
fa: داده

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: - Select a field type -
fa: - نوع فیلدی انتخاب کنید -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fa: نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین شامل حروف, اعداد و زیر خط است.
