Web Service Data (3.0.0) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Options
gl: Opcións

en: Method
gl: Método

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Key
gl: Clave

en: Tokens
gl: Comodines

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Add a new field
gl: Engadir un campo novo

en: Interface language
gl: Idioma da interface

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único de sistema contendo letras, números e guións baixos.
