Web Service Data (3.0.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: About
se: Birra

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
