Web Service Data (3.0.1) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: None
sv: Ingen

en: Response
sv: Svar

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Filename
sv: Filnamn

en: Add another
sv: Lägg till fler

en: Options
sv: Alternativ

en: Method
sv: Metod

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Key
sv: Nyckel

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Expire
sv: Upphör

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Method name
sv: Metodnamn

en: Add a new field
sv: Lägg till ett nytt fält

en: Interface language
sv: Språk för gränssnitt

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: - Select a field type -
sv: - Välj en fälttyp -

en: Connector
sv: Anslutare

en: There was a problem creating field %label: @message
sv: Det gick inte att skapa fält %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sv: Ett unikt maskinläsbart namn som innehåller bokstäver, siffror och understreck.

en: Entity language
sv: Entitetsspråk
