Web Service Data (3.0.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: About
ug: ھەققىدە
