Web Service Data (3.0.2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Options
jv: Opsi

en: Method
jv: Metode

en: Key
jv: Kunci

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: - Select a field type -
jv: - Milih tipe field -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
