Web Service Data (3.0.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
