Web Service Data (3.0.4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: None
bg: Не

en: Response
bg: Отговор

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Options
bg: Параметри

en: Key
bg: Ключ

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
