Web Service Data (3.0.4) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: None
bo: མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Interface language
bo: འཆར་ངོས་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: - Select a field type -
bo: གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་འདེམས

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཁྱད་པར་ཅན་ཞིག་སྟེ། དེའི་ནང་དུ་ཡི་གེ་དང་ཨང་གྲངས། འོག་ཐིག་བཅས་འདུའོ།
