Web Service Data (3.0.4) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: None
ca: Cap

en: Response
ca: Resposta

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Options
ca: Opcions

en: Method
ca: Mètode

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Key
ca: Clau

en: Tokens
ca: Comodins

en: Expire
ca: Expira

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Add a new field
ca: Afegeix un nou camp

en: Interface language
ca: Llengua de la interfície

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: - Select a field type -
ca: - Seleccioneu un tipus de camp -

en: There was a problem creating field %label: @message
ca: Hi ha hagut un problema creant el camp %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom únic llegible-per-la-màquina que contingui lletres, números i guions baixos.

en: Entity language
ca: Llengua de l'entitat

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
