Web Service Data (3.0.4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: - Select a field type -
hy: - Ընտրել դաշտի տեսակը -
