Web Service Data (3.0.4) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: None
ka: არცერთი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Method
ka: მეთოდი

en: Key
ka: გასაღები

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.

en: Add a new field
ka: ახალი ველის დამატება

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
