Web Service Data (3.0.4) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: None
lv: Nav

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Add another
lv: Pievienot citu

en: Options
lv: Iespējas

en: Method
lv: Veids

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Key
lv: Atslēga

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Add a new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -
