Web Service Data (3.0.4) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: None
ms: Tiada

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Path
ms: Laluan

en: Filename
ms: Nama fail

en: Options
ms: Opsyen

en: Method
ms: Kaedah

en: Key
ms: Kunci

en: Your settings have been saved.
ms: Pengesetan anda telah disimpan.

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: - Select a field type -
ms: - Pilih satu jenis medan -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ms: Satu nama unik yang boleh dibaca mesin yang mengandungi huruf, nombor, dan garis bawah.
