Web Service Data (3.0.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг

en: Filename
os: Файлы ном
