Web Service Data (3.0.4) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: None
ro: Nimic

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Options
ro: Opțiuni

en: Method
ro: Metodă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Key
ro: Cheie

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Add a new field
ro: Adaugă un câmp nou

en: Interface language
ro: Limbajul interfeței

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Save and continue
ro: Salvează și continuă

en: - Select a field type -
ro: - Selectaţi tip câmp -

en: There was a problem creating field %label: @message
ro: A fost o problemă la crearea câmpului %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ro: Un nume lizibil de mașină unic care conține litere, numere și liniuțe jos.

en: Entity language
ro: Limba entității
