Web Service Data (3.0.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави
