Web Service Data (3.0.4) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: None
uk: Немає

en: Response
uk: Відповідь

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Add another
uk: Додати ще

en: Options
uk: Опції

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Method
uk: Спосіб

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Key
uk: Ключ

en: Tokens
uk: Замінники

en: Expire
uk: Закінчується дія

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Headers
uk: Заголовки

en: Add a new field
uk: Додати нове поле

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: - Select a field type -
uk: - Виберіть тип поля -

en: Connector
uk: Лінія з'єднання

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Replacements
uk: Замінники

en: Call
uk: Виклик

en: There was a problem creating field %label: @message
uk: Помилка при створенні поля %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва може містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: Entity language
uk: Мова сутності

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
