Web Service Data (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: - Select a field type -
eo: - Selektu tipo de kampo -
