Web Service Data (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: Your settings have been saved.
nn: Innstillingane dine har vorte lagra

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: - Select a field type -
nn: - Vel ein felttype -
