Web Service Data (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: None
ru: Нет

en: Response
ru: Ответ

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Filename
ru: Имя файла

en: Add another
ru: Добавить еще

en: Options
ru: Настройки

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Key
ru: Ключ

en: Tokens
ru: Токены

en: Expire
ru: Устаревание

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Add a new field
ru: Добавить новое поле

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Data
ru: Данные

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: - Select a field type -
ru: - Выберите тип поля -

en: There was a problem creating field %label: @message
ru: При создании поля %label возникла ошибка: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ru: Уникальное машинное имя, содержащее буквы, цифры и знак подчеркивания.
