Web Service Data (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: None
ar: لا شيء

en: Response
ar: الجواب

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: Filename
ar: اسم الملف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Key
ar: المفتاح

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Add a new field
ar: إضافة حقل جديد

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Data
ar: المعطيات

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة

en: - Select a field type -
ar: - اختر نوع الحقل -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ar: اسم فريد مقروء آليا يحتوي على أحرف وأرقام وشرطات سفلية.
