Web Service Data (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: None
cs: Žádné

en: Response
cs: Odpověď

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Add another
cs: Přidat další

en: Options
cs: Možnosti

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Key
cs: Klíč

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Add a new field
cs: Přidat nové pole

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: - Select a field type -
cs: - Vyberte typ pole -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní, strojově čitelné jméno, obsahující písmena, čísla a podtržítka.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
