Web Service Data (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Key
lt: Raktas

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Add a new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.
