Web Service Data (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
