Web Service Data (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: Filename
be: Назва файла

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Key
be: Ключ

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: - Select a field type -
be: - Выбраць тып поля -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя, якое змяшчае літары, лічбы і знак падкрэслення.
