Web Service Data (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Path
is: Slóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram
