WSDL Docs (4.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
